Jak brzmi śmierć?

Chodzić na siłownię, żeby mieć lepszą formę. Lepszą kondycję.

Mieć lepsze samopoczucie, żeby być szczęśliwym.

Robić więcej i być bardziej wydajnym. Brak pustych przebiegów.

Chodzić na siłownię, żeby mieć lepszą formę. Minimum trzy razy w tygodniu. Uśmiechać się do pana w recepcji. Nie pić za dużo alkoholu i nie jeść niezdrowego jedzenia. Mieć lepszą formę. Rozmawiać ze współpracownikami, nikogo nie ignorować. Spełniać prośby szefa. Robić mu kawę i pamiętać o odpowiednich proporcjach mleka oraz cukru. Mieszać spokojnie, nie dzwonić łyżeczką w kubku. Nie denerwować innych.

Uśmiechać się do pana w recepcji. Lepsze samopoczucie.

Uważać na drogach, nie jeździć za szybko. Pamiętać o dziecku w foteliku, zapinać pasy. Nie hamować gwałtownie. Nie reagować gwałtownie. Uważać na drogach, nie jeździć za szybko. Nie denerwować innych. Lepsze samopoczucie.

Spać więcej i lepiej. Nie mieć złych snów. Minimum trzy razy w tygodniu. Nie bać się ciemności. Szybciej zasypiać. Robić więcej i być bardziej wydajnym. Nie jeździć za szybko. Uważać na zwierzęta. Nie chodzić po mrowiskach, nie zabijać pszczół. Nie niszczyć pajęczyn. Mieć lepsze samopoczucie, żeby być szczęśliwym.

Spotykać się ze starymi przyjaciółmi, wypić z nimi piwo. Nie pić za dużo alkoholu. Pamiętać o dziecku.

Robić dobre uczynki. Uśmiechać się do pana w recepcji. Robić szefowi kawę. Pamiętać o odpowiednich proporcjach mleka oraz cukru. Nie posypywać ślimaków solą. Nie zabijać pszczół.

Nie zabijać.

Uważać na zwierzęta. Minimum trzy razy w tygodniu.

Robić dobre uczynki. Nie robić niczego głupiego. Niczego głupiego, dziecinnego. Nie poddawać się młodzieńczym popędom. Robić więcej i być bardziej wydajnym. Spokojnie. Powoli. Bez pośpiechu. Żadnych paranoi. Nie bać się ciemności.

Lepsze samopoczucie. Brak pustych przebiegów. Nie jeździć za szybko.

Brać paragony. Kontrolować budżet. Regularnie myć samochód. Pamiętać o dziecku w foteliku. Uważać na zwierzęta. Płacić rachunki. Dbać o mieszkanie, odkurzać od czasu do czasu. Naprawiać zepsuty kran. Nie zużywać dużo wody. Kąpać się. Minimum trzy razy w tygodniu. Troszczyć się o innych. Pomagać potrzebującym. Pamiętać o śniadaniu. Nie pić za dużo alkoholu i nie jeść niezdrowego jedzenia.

Zmieniać opony na kolejne pory roku. Pamiętać o dziecku w foteliku, zapinać pasy. Wiedzieć, co się dzieje na świecie. Współczuć ofiarom tragedii. Słuchać wiadomości.

Doinformowany i oczytany. Zdrowe podejście do życia. Mądre wybory. Brak pustych przebiegów.

Nie mieć depresji. Nie brać za dużo tabletek. Uśmiechać się do pana w recepcji. Lepsze samopoczucie. Uczyć się na bieżąco. Uczęszczać na zajęcia. Nie spóźniać się. Traktować innych poważnie. Spokojnie. Powoli. Bez pośpiechu. Pamiętać o dziecku w foteliku. Wstawać wcześnie rano. Chodzić na siłownię, żeby mieć lepszą formę. Nie posypywać ślimaków solą. Niczego głupiego, dziecinnego.

Mądre wybory. Pragmatyczne podejście. Nie idealizować. Współczuć ofiarom tragedii. Umieć się śmiać.

W lepszej formie, lepszej kondycji, z lepszym samopoczuciem.

W strachu.

W klatce.

 

2 myśli na temat “Jak brzmi śmierć?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s